Faishon agencija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

2 posters

Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Jacqueline Bracamontes Sre Feb 25, 2009 12:50 pm

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes 51


Nazadnje urejal/a Jacqueline Bracamontes Sre Mar 04, 2009 7:53 am; skupaj popravljeno 1 krat
Jacqueline Bracamontes
Jacqueline Bracamontes
Admin
Admin

Število prispevkov : 33
Join date : 23/02/2009

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Jacqueline Bracamontes Pet Feb 27, 2009 4:59 pm

tuki je pa neki by mee:
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Anny-auuuuu+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Anahi-bannnnn+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Userbar-anny

pa še neki: če na kkšnm drugm forumu upurablate banner al pa autar uspod napište: A+B by CCY
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Huala-by-jacky
to sm pa nardilaa po naročilu tko d ne kuperat lohka pa še vm nardim sam naročte:
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Autar-anny-slo-1aliustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Autar-anny-slo-2+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Annyyyyyy

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Dulce-auti+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Banner-dullceeee
PLISSSS POKOMENTIRITE KAKŠNI SE VM ZDIJO MOJI IZDELKII Smile love rbdd
Jacqueline Bracamontes
Jacqueline Bracamontes
Admin
Admin

Število prispevkov : 33
Join date : 23/02/2009

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Tyra Banks Pon Mar 02, 2009 8:33 am

Jacqueline Bracamontes je napisal/a:tuki je pa neki by mee:
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Anny-auuuuu+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Anahi-bannnnn+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Userbar-anny

pa še neki: če na kkšnm drugm forumu upurablate banner al pa autar uspod napište: A+B by CCY
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Huala-by-jacky
to sm pa nardilaa po naročilu tko d ne kuperat lohka pa še vm nardim sam naročte:
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Autar-anny-slo-1aliustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Autar-anny-slo-2+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Annyyyyyy

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Dulce-auti+ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Banner-dullceeee
PLISSSS POKOMENTIRITE KAKŠNI SE VM ZDIJO MOJI IZDELKII Smile love rbdd


Men so super.
Čestitam za tko dobre izdelke XD
Tyra Banks
Tyra Banks
Mini model
Mini model

Število prispevkov : 36
Join date : 01/03/2009
Age : 28

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Jacqueline Bracamontes Pon Mar 02, 2009 10:07 am

ten×××××iććć
sam teli mi lih niso kj ql uspel no nwm
po moje d mi je bl uspela ta glava foruma nwm no sj jih bom pol 1× nwm ker dan k se morm učit gefo pa zgodlo pa 1× k bom mela cajt pa jih bom še nardila pa prlepla
Jacqueline Bracamontes
Jacqueline Bracamontes
Admin
Admin

Število prispevkov : 33
Join date : 23/02/2009

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Tyra Banks Pet Mar 06, 2009 1:19 pm

Jacqueline Bracamontes je napisal/a:ten×××××iććć
sam teli mi lih niso kj ql uspel no nwm
po moje d mi je bl uspela ta glava foruma nwm no sj jih bom pol 1× nwm ker dan k se morm učit gefo pa zgodlo pa 1× k bom mela cajt pa jih bom še nardila pa prlepla

Okej (:
Ti kar.
Men ej to ful zakon gledat.
Sma še raj bi pa delala (:
Tyra Banks
Tyra Banks
Mini model
Mini model

Število prispevkov : 36
Join date : 01/03/2009
Age : 28

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Jacqueline Bracamontes Sob Mar 21, 2009 4:57 am

ewo pa še 1 blink by mee
ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Anahi-blink
Jacqueline Bracamontes
Jacqueline Bracamontes
Admin
Admin

Število prispevkov : 33
Join date : 23/02/2009

Nazaj na vrh Go down

ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes Empty Re: ustvarjanje by Jacqueline Bracamontes

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu